Nateklá, oteklá - vždyť je to jedno.

1. august 2013 at 22:29 | Lour |  Zápisník té střelené
Hezký den.

Snad byl pro vás tento den o hodně hezčí než ten můj. Ráno jsem se probudila a šíleně mě bolel krk, potom jsme zjistili, že mám pravou stranu nateklou a že mě tam něco píchlo a potom mi to nateklo. Já vám něco řeknu, to tak šíleně bolí, že neumím ani pořádně otevřít pusu a tak si představte, jak jsem jedla jogurt. :D No, nebo si to raději nepředstavujte. Všude mi to kapalo.. :( Ááá.. už na to nemůžu myslet. :D Snad už mi to zítra splaskne, protože nemůžu ani pohnout hlavou a to je teprve něco, když zboku někdo vyběhne a začne po vás šlehat nějakým špagátem a vy nemůžete otočit hlavu, aby jste zjistili, kdo to je. :D Nakonec to byl můj přerostlý puberťák brácha. Takže jenom ležím, spím, nebo koukám na telku a čtu si. Přesto, že mě bolel ten krk, jsem se vydala do města, že nakoupím dárky, samozřejmě jsem nic nenakoupila, protože má sestra mě nutila už jít domů, že nestihne autobus, jelikož někam jela. Takže jsme zašly do knihovny, půjčily si knížky a já je potom sama tahala domů. :D A co jsem si půjčila? No, napíšu vám jen názvy, protože se mi to nechce fotit.. nebo... Mám lepší nápad! I když, raději ne. :DPočátek /Jessica Khour -Tu jsem teď začala číst, tak jsem na to zvědavá, je to o nějaké dívce, kterou stvořila lidská ruka a je tak dokonalá, že nemůže umřít a nikdy ji nebude téct krev. Poté potká nějakého chlapce se kterým uteče, což mi připomněla jednu knížku, akorát si teď nejsem schopná vybavit název. :)

Milión sluncí /Beth Revis - Je to druhý díl série knih, kde se žije ve vesmíru v kovovém "letadýlku", které unese cca 3 000 lidí. A já jsem samozřejmě taktéž zvědavá, jaké to bude, protože jsem četla 1. díl (dokonce ho mám doma :D) a všichni si tuto knihu vychvalují málem až do nebe. Tak uvidíme.

Intr /Ladislav Karpianus - Povídkový román s obrázky. Už tak mi kniha připadá tenká a ještě tam jsou obrázky? Snad mě překvapí svým obsahem. :) Zdá se mi, že celý příběh se odehrává na intru, jak už sám vypovídá název. Knížku napsal český spisovatel, tak se trošičku obávám, protože novodobé české spisovatelky nemám moc v oblibě, ale snad muži píšou lépe. ;)

Virus /Kathy Reichs - Detektivní román o 14-ti leté Tory, která se seznámí na nějakém ostrově se skupinkou dětí, kteří se potom vloupají do výzkumného ústavu, kde se nakazí jakýmsi virem, který jim dá nové schopnosti...

Soud padlých andělů /James Kimmel JR. - Brek Cuttlerová zjistí, že nejspíš umřela a to násilnou smrtí. Brek se vydává do své minulosti, kde se potká i s ostatními lidmi, která jdou za tím cílem, jako ona - Zjistit, PROČ se jim to stalo.

A to je nejspíš vše. Sestra si půjčila ještě nějaké 3 knihy, i když silně pochybuji, že to stihne za měsíc přečíst. :D Vše, co jsem tady napsala jsem si odvodila z anotace, takže pokud by to bylo nakonec v knize jinak, tak mě omluvte. :)

Před chvíli jsem se dodívala na Sígri, kteří mě neskutečně pobavili. :D A teď tam je Kriminálka Miami, jedna z mých nejoblíbenějších, takž se nejspíš půjdu na ni dívat. Tak se mějte krásně a doufám, že mi budete držet palce, aby mi to co nejdříve splasklo a já mohla vyjít zase ven. :)
Vaše oteklá a spící
Lour :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bella-Kejtý<3 Bella-Kejtý<3 | Web | 2. august 2013 at 14:01 | React

Chudáčku, snad ti to brzo splaskne. ;)

2 Lee Lee | Web | 2. august 2013 at 16:49 | React

No, tak se nejdřív z toho uzdrav
ty jo tolik knížek, to bych nepřečetla ani za půl roku :DD (ani za rok)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement