Den, kdy to VŠE začalo.

16. july 2013 at 10:28 | Lour |  Zápisník té střelené
Čusík!

Dnes jsem se rozhodla, že vám popíšu, jak jsem se dostala k blogu. Nepřivedla mě k tomu kamarádka. Nebylo to kvůli toho, že to mají všichni. Bylo to pouze z čiré zvědavosti. Na internetu jsem pořád narážela na stránky, které často končily blog.cz. A tak jsem si jednoho dne napsala do vyhledávače blog.cz a klikla na 1. odkaz, který mě přivítal na fialovo-bílé stránce. Vždycky jsem více věděla o technice než ostatní holky, takže mi nedělalo problém založit si blog a tím to začalo. Přidala jsem 1. článek, který byl ve smyslu "Vítejte, já jsem ta a ta.." to byl 1. blog, potom byl další a další, další a bylo jich opravdu hodně, kdybych se měla přiznat. Popravdě, později jsem si založila na PC složku, kde jsem si psala všechny názvy blogů. Byla jsem strašná. Tou dobou jsem začala chodit i na Alíka, abych si zvýšila návštěvnost, tam jsem potkala i hodně zajímavých lidí např. Lenču a Nikču, se kterými si snad dennodenně píšu.. a volám. Měla jsem blogy o celebritách, módě, zvířátkách,obrázcích a teď mám takový - ten, který je mi nejvíce podobný. Hodně jsem si zakládala na návštěvnosti, teď se tomu jen směji, a když byla malá.. byl to strašný blog a bylo na čase si založit nový. A když se mi dařilo, tak nějaká z mých spolužaček zjistila adresu. Blog je pro mne únik od okolního světa, chci tady psát, co chci, chci si postěžovat na lidi okolo sebe a nikdy nikdo nesměl přijít na adresu blogu. Oni věděli, že mám jakousi stránku, ale nevěděli o čem a jak se jmenuje. A myslím si, že to zůstalo po celou dobu mého blogaření stejné. Spolu s blog.cz jsem zažila i úpravy stránky a odpočítávání konce světa. Při každé změně jsem se musela učit něco nového. Čím více jsme se blížili dnešní době, tím víc to chtělo i lepší vzhled. Tak jsem začala pracovat s photofiltrem, photoscape a photoshopem. Byla už jsem fakt dobrá, ale potom jsem měla pauzu od blogu a když jsem se vrátila zpět, nebylo to jako dřív a ještě teď se do toho pořád dostávám.. Blogařím už asi 4 roky (?) A mým největším rekordem je právě tento blog. Mám ho už od ledna, což je 7 měsíců a to je prostě.. skvělé! Přeji si jen, ať mi to vydrží hodně dlouho.

Uf, dalo mi to celkem práci vrátit se o pár roků zpět, ale snad jsem to zvládla a neodklonila se od původního tématu. Tak já už raději končím, ahoj! :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 N. N. | Web | 16. july 2013 at 20:37 | React

Je hezké si na to takhle vzpomenout. Když se zamyslím, jak jsem k blogu přišla já, asi jsem se o tom dozvěděla stejně jako ty. A myslím, že to asi většina, i když spoustu kámošek jsem sem taky nalákala. :)

2 Lenča Lenča | Web | 18. july 2013 at 1:41 | React

Vždycky jsem ráda, když vidím ve článku svoje jméno ;) :D Já už si vůbec nevzpomínám, odkud jsem poprvé vzala ten nápad založit si blog, je to strašně dávno xD Ale vím, že úplně první blog, co jsem měla, byl o Superstar :D

3 Lory Lory | Web | 22. july 2013 at 16:36 | React

No já si na den kdy jsem založila blog ještě celkem dobře pamatuju, jelikož ho mám celkem krátce :) Nikdy mě psaní článků nebavilo ale teď se bez toho nemůžu obejít :D

4 Adiw Adiw | Web | 24. july 2013 at 23:02 | React

Ja som v blogovom svete už asi 5 rokov. Na blog.cz som prišla ani neviem ako a mô prvý blog sa volal "Pejsci a štěňátka", mala som ho s kamarátkou a komplet celý skopírovaný :D Neskôr som mala internetové obchody, na ktorých som aj zarobila. Boli vtedy populárne. Tuším som mala blog o "grafike", 5Angels, čo mi príde neskutočne vtipné a potom som prešla na blogspot. Z toho blogu sa stal "reklamný blog", minulý rok som sa opäť vrátila na blog.cz, ale absolútne mi nevyhovoval, mal zložité ovládanie, tak som s ním prestala a tento rok som si založila nový blogspot, na ktorom už dúfam vydržím. Dôvod mojich odchodov bol málo inšpirácie, málo času, žiadni čitatelia=žiadna motivácia. Poznáme, nie? A dôvod mojich návratov? Ja som jednoducho človek, ktorý rád niečo kričí do sveta. Ja keď nemám blog, po čase mám  potrebu niekam písať články, svoje názory, ukazovať svoje básne a fotografie, písať o tom, čo mi vadí alebo milujem. Vždy mi po čase začal blog chýbať. Blogovanie sa stalo mojou súčasťou. Síce na ňom nezávislačím, niekedy sa neozvem aj týždeň, ale nevedela by som ho odrazu zrušiť, pretože skôr či neskôr by som si založila nový :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement