Něco nového?

28. may 2013 at 20:24 | Lour |  Zápisník té střelené
Ahoj! :))

Před asi hodinou jsem přišla ze sboru a hned, jak jsem přišla, jsem si sedla ke stolu a začala kreslit. To víte, po dlouhé době, jsem si koupila násadku na špičku, protože ta předchozí se mi zlomila. :( A kdybych to nebyla já, tak jsem si musela ještě něco koupit, takže mám doma ještě obálky, které potřebuju na psaní dopisů a černý inkoust! :) Takže ještě teď furt kreslím, i když bych měla se raději učit... Musím se vám svěřit vypsat, protože do tohoto týdne jsem snad vkročila levou nohou. Opravdu, všechno se jen.. kazí. Jako když strčíte do domečku z karet a najednou vše padá a padá.. Netuším, jestli to je tím, že už je konec roku, ale celkem ráda svou náladu na to shazuju. A jak teda začal tento týden? V neděli se se mnou mamka přestala bavit, protože mi měla podepsat žákovskou, (:D) nechápejte to blbě, já se učím dobře, vážně, ale.. vždycky mi tu stránku v žákovské zkazí němčina, ve které totálně plavu a mám ji hned v pondělí, takž včera další blbá známka z něminy, sice jsem si opravila češtinu na 1 (celá já). Dneska jsem naštěstí nedostala žádnou známku, ale psali jsme další písemku z matiky a asi budu mít 1!! To mi snad rozradostnilo celý den. Takhle, byly jenom 4 jedničky z naší třídy a mezi nimi jsem já.. což je u matiky nevídané! :D Potom jsem bohužel musela jít domů, kde zase má skvělá nálada zvadla, protože se tu se mnou nikdo nebavil :D A potom jsem musela jít do sboru, kde jsem jako vždy usínala. takže jsem se rozhodla, že se teď ještě rychle podívám na učením a mizím do postele, protože zítra máme zase všechny nejtěžší předměty, tak musím být čilá, i když si myslím, že to nepomůže.. Snad zbytek týdne bude už dobrý a vše se dá zase do normálního stavu.
No a teď něco z mého knihomolského světa. Netuším, kdy jsem psala naposledy a jestli jsem zmínila, co jsem přečetla, a proto se omlouvám, že něco zmíním podruhé, ale snad to přežijete. :D Do mého seznamu knih, které jsem přečetla se přidalo KONEČNĚ Pandemonium, které dopadlo naprosto šíleně! Opravdu! Dále Cinder, Měsíční kroniky - přidám recenzi, protože to je luxusní! Poté Křídla a Paranormálové. Teď čtu Jsem roztříštěná a zatím je to skvělé!
Ale teď už se s vámi musím rozloučit.. :( Jdu si pustit 3, díl Star Wars, u toho se kouknu na děják a jdu spát. Jinak, včera jsem se vrhla na povídku a píšu, píšu, co mi jen mé prsty na rukou stíhají! ;) Takže se mějte, pá!! :))
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 N. N. | Web | 29. may 2013 at 14:30 | React

Lour, moc děkuju:) Žádným talentem to není. Tohle jsem napsala díky tomu, že se ve mně dusil vztek kvůli blikajícímu monitoru, tak jsem zkoušela notebook:D Jsem hrozně ráda, že se ti to líbí:) A dobře to snad dopadne;)

Tak aspoň že už je konec roku, o prázdninách už to bude dobrý. Budeš vstávat pravou nohou a nebo třeba vůbec:D
Šíleně..myslíš špatně, nebo že to skončilo nějak neuspořádaně, otevřeně?
Na křídla jsem se už několikrát dívala u Dobrovskýho, ale některý jiný knížky mě prostě zaujaly víc:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama